Vi ser oss som ett modernt familjeföretag utan släktband, 
​välkommen hem.

pine new Artboard 9pine new Artboard 9
pine new Artboard 9

Andreas Fjellman 

VD
andreas@pinevision.se
070 - 214 31 44
personalArtboard 11personalArtboard 11
personalArtboard 11

Tobias Svensson

Kontorschef/Säljare
tobias@pinevision.se
070 - 765 52 90
pine new Artboard 10pine new Artboard 10
pine new Artboard 10

Helena Fjellman

Ekonomi
helena@pinevision.se
pine new Artboard 8pine new Artboard 8
pine new Artboard 8

Peter Björklund

CTO
peter@pinevision.se
pine new Artboard 11pine new Artboard 11
pine new Artboard 11

Johan Sjölin

Säljare
johan@pinevision.se
070 - 309 63 73
sebbzsebbz
sebbz

Sebastian Clarelius

Säljare
sebastian@pinevision.se
026 - 280 58 46
personalArtboard 4personalArtboard 4
personalArtboard 4

Matilda Eriksson

Projektledare
matilda@pinevision.se
026 - 280 58 30
personalArtboard 10personalArtboard 10
personalArtboard 10

Bezhan Mahmudi

Kundservice/Bokning
kundservice@pinevision.se
026 - 280 58 69
Mikael ArvidssonMikael Arvidsson
Mikael Arvidsson

Arvid

​​​​​​​Designer
arvid@pinevision.se
Mikael ArvidssonMikael Arvidsson
Mikael Arvidsson

Wiktor E. Brandin

​​​​​​​Brand Manager
wiktor@pinevision.se

Jobba hos Pinevision

Vi söker ständigt efter nya intressanta personer som skulle passa in i vår familj.
​Om du känner att du skulle passa in hos oss, tveka inte på att höra av dig här!