Vi ser oss som ett modernt familjeföretag utan släktband, 
​välkommen hem.

personal antepersonal ante
personal ante

Andreas Fjellman 

VD
andreas@pinevision.se
070 - 214 31 44
personalArtboard 11personalArtboard 11
personalArtboard 11

Tobias Svensson

Kontorschef
tobias@pinevision.se
070 - 765 52 90
pine new Artboard 10pine new Artboard 10
pine new Artboard 10

Helena Fjellman

Ekonomi
helena@pinevision.se
pine new Artboard 8pine new Artboard 8
pine new Artboard 8

Peter Björklund

CTO
peter@pinevision.se
personalArtboard 12personalArtboard 12
personalArtboard 12

Johan Norr

Kundservicechef
kundservice@pinevision.se
026 - 280 58 69
pine Artboard 5pine Artboard 5
pine Artboard 5

Nick Malmberg

Kundservice (Tjänstledig)
kundservice@pinevision.se
026 - 280 58 69
personalArtboard 10personalArtboard 10
personalArtboard 10

Bezhan Mahmudi

Kundservice
kundservice@pinevision.se
026 - 280 58 69
personalArtboard 5personalArtboard 5
personalArtboard 5

Johanna Bergh

Kundservice
kundservice@pinevision.se
026 - 280 58 69
pine new Artboard 11pine new Artboard 11
pine new Artboard 11

Johan Sjölin

Säljare
johan@pinevision.se
070 - 309 63 73
sebbzsebbz
sebbz

Sebastian Clarelius

Säljare
sebastian@pinevision.se
026 - 280 58 46
personalArtboard 4personalArtboard 4
personalArtboard 4

Matilda Eriksson

Projektledare
matilda@pinevision.se
026 - 280 58 30
torstentorsten
torsten

Emelie Torstensson

Mötesbokare
emelie.torstensson
​​​​​​​@pinevision.se
026 - 280 58 40
personalArtboard 2personalArtboard 2
personalArtboard 2

Patrik Linderstam

Designer
patrik@pinevision.se
personal dibbepersonal dibbe
personal dibbe

Diego Puyol

Designer
diego@pinevision.se
personalArtboard 7personalArtboard 7
personalArtboard 7

Arvid

​​​​​​​Designer
arvid@pinevision.se

Jobba hos Pinevision

Vi söker ständigt efter nya intressanta personer som skulle passa in i vår familj.
​Om du känner att du skulle passa in hos oss, tveka inte på att höra av dig här!